Rino Kit

Bilgi AL

RİNOKİT NEDİR?

Rinokit, burun ameliyatı sonrasında kullanmanız gereken, tedaviye yardımcı ve kişisel bakımınızı sağlayacak, muadili olmayan ve doğal bitki özleri ile geliştirilmiş bir kürdür.

RİNOKİT,

  • BEİSYA TERAPİ KREM 50 ml
  • BEİSYA SÜPER TONİK 150 ml
  • BEİSYA COMEDONE VAKUM YÜZ YIKAMA ŞAMPUANI 150 ml
  • BEİSYA BALANS KREM 50 ml

Kür içeriğine sahiptir.

rinokit 1024x950 1 768x713 1

Terapi Krem

Beisya Terapi Krem tüm cilt tiplerine uygun olarak hazırlanmış, yara bakımı ve nemlendirme amaçlı bir kremdir. Yara bakımında antiinflamatuar etki sağlarken, yara iyileşme sürecini hızlandırır. Cildinizde nemlendirici, tahriş ve kaşıntı giderici etkiye sahiptir. Yaraların daha hızlı iyileşmesine ve cildinizin yapılanmasına yardımcı olur.

Burun ameliyatından 24 saat sonra, her burun spreyi kullanımını takiben, bir kulak çubuğu yardımı ile burun içerisine (ve varsa burun yan tarafındaki dikişlerin üzerine) nazik bir şekilde sürülmelidir. Yaraların üzerinde fazlalık bir krem tabakası kalmamasına özen gösterilmelidir. Uygulama kesinlikle çıplak el ile değil, mutlaka bir kulak çubuğu yardımı ile nazik bir şekilde yapılmalıdır.

Terapi Krem yaraların iyileşme süresi boyunca uygulanır.

BEİSYA TERAPİ KREM 50 ml

Hindistan cevizi yağı, aynısefa ve panthenol içerir.

Hindistan cevizi yağı antiinflamatuar ve antimikrobiyal etkiye sahip bir yağdır. Cilt üzerinde yüksek derecede nem sağlarken, yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Panthenol güçlü bir nemlendiricidir. Nemlendirici etkisini hem cilde dışarıdan suyu çekerek hem de tutarak yapar. Cildin elastikiyetini arttırır. Kolajen yapıyı uyararak yaşlanma önleyici etkiler gösterir. Cildin en dış tabakasındaki lipitlerin sentezini arttırarak cildin bariyer görevinin gelişmesinde rol oynar. Hücre yenilemesini arttırır, yara iyileştirici etki gösterir. Kaşıntı ve kızarıklığı giderir.

terapikrem 755x1024 1

Süper Tonik

Beisya Süper Tonik göz çevresine kullanılan bir üründür.

Burun ameliyatının hemen ardından, göz çevreniz için önerilen krem öncesinde kullanılır. Cildinizin kan dolaşımını hızlandırıp yenilenmesine; ödem, morluk ve ciltte oluşan kılcal damarların giderilmesine yardımcı olur.

Göz çevrenize önerilen kremin yenilenme zamanı öncesi, krem tabakasının temizliğinde kullanmak amacı ile geliştirilmiş bir toniktir. Durulama yapmayınız. Cildinizde kalmasında hiçbir sakınca yoktur.

Ameliyatın ilk gününden itibaren, göz çevresi morluk, ödemin giderilmesi ve cildinizin yapılanması amacı ile minimum 3 aylık bir kullanım gerekmektedir. Tercihen göz çevresi ve yüz bakımı amacı ile sürekli kullanımında hiçbir sakınca olmayan bir üründür.

BEİSYA SÜPER TONİK 150 ml

At kestanesi özü ve Marigold ekstresi içerir.

At kestanesi özünün kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi sayesinde cildin canlı ve parlak görünmesini sağlar. Kılcal damarları güçlendirir, morluk ve ödemin giderilmesine yardımcı olur.Aynı zamanda çok güçlü bir antioksidan olduğundan cilt kırışıklıklarının giderilmesine katkıda bulunur.

Marigold ekstresinin güçlü antioksidan etkisi sayesinde cildi rahatlatır ve toksinlerden arındırır. Cildin yoğun biçimde nemlendirir ve morlukların, ödemin giderilmesine katkı sağlar.

supertonik 500x700 1

Comedone Vacuum Yüz Yıkama Şampuanı

Beisya Comedone Vakum Yüz Yıkama Şampuanı, göz çevresi dışında tüm yüzde kullanılan bir üründür.

Burun ameliyatının 3. gününden sonra, burun bandajınızın dışında kalan bölgelere (göz çevreniz hariç) uygulayabilirsiniz. Comedone Vakum Yüz Yıkama Şampuanı, cildinizin sebum (yağ bezelerinin meydana getirdiği salgı) dengesini sağlarken, aynı zaman da hassasiyetin giderilmesine ve cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur.

Burun bandajınız açıldıktan sonra ise, sabah ve akşam düzenli kullanımda, bandajlamadan dolayı kapalı kalarak, burnunuzun üzerinde oluşan siyah noktaların giderilmesine ve hassasiyetin azalmasına yardımcı olacaktır.

Bir miktar elinize alıp, su ile köpürterek uygulayınız. Bekletmeden bol su ile durulayınız. Comedone Vakum Yüz Yıkama Şampuanını, burun bandajınız çıkartıldıktan sonra 3 ay düzenli olarak kullanabilirsiniz.

BEİSYA COMEDONE VACUUM YÜZ YIKAMA ŞAMPUANI 150 ml

Çay ağacı yağı ve aynısefa ekstresi içerir. Paraben,SLES (sodyum lauret sülfat) ve zararlı kimyasallar içermez.

Çay ağacı yağının derinlemesine temizleme özelliği sayesinde, cilt gözeneklerinizin sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sebum dengeleyici etkisi ile cilt gözeneklerinizin sebum ile dolmasını engelleyip, siyah nokta oluşumun azalmasına yardımcı olur.

Aynısefa ekstresi, hassasiyet giderici etkisi sayesinde cilt yüzeyindeki kızarıklık ve kaşıntının giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cilt lekelerine ve sivilcelere karşı etkilidir.

vavum 691x1024 1

Balans Krem

Beisya Balans Krem, burun bantları dolayısı ile kapalı kalmış ve yenilenememiş burun cildinizin yeniden sağlıklı bir görünüme kavuşması için kullanılan bir üründür.

Burun bandajınız açıldıktan sonra, sabah ve akşam yüz temizliğinizi gerçekleştirip ince bir tabaka şeklinde kremi burnunuzun üzerine uygulayabilirsiniz.

Balans Krem, burun üzerinde oluşmuş siyah noktaları giderir, yeniden oluşmasını engeller. Cilt tonunuzu dengeler ve daha homojen bir görünüm sağlar.

Beisya Balans Kremi, burun bandajınız çıkartıldıktan sonra 3 ay düzenli olarak kullanabilirsiniz.

BEİSYA BALANS KREM 50 ml

Çay ağacı yağı, aynısefa ekstresi ve zeytinyağı içerir.

Çay ağacı yağının derinlemesine temizleme özelliği sayesinde, cilt gözeneklerinizin sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sebum dengeleyici etkisi ile cilt gözeneklerinizin sebum ile dolmasını engelleyip, siyah nokta oluşumun azalmasına yardımcı olur.

Aynısefa ekstresi, hassasiyet giderici etkisi sayesinde cilt yüzeyindeki kızarıklık ve kaşıntının giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cilt lekelerine ve sivilcelere karşı etkilidir.

Zeytin yağı, içerdiği yüksek orandaki antioksidan sayesinde cildi yenileyip sağlıklı bir görünüm kazandırır. Güneş lekelerinin giderilmesine ve aknenin tedavisine katkı sağlar. Comedone oluşumunu engeller. İçerdiği E vitamini ile cildi nemlendirir.

balanskrem 500x700 1